Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Przesieczany - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

89 000 zł9 321 m² 9,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w studium zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod usługi i aktywność gospodarczą. Teren leży bezpośrednio przy "starej A4". Przy drodze między Bolesławcem,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł42 275 m² 5,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży grunt rolny o powierzchni 42275 m2 położony w miejscowości Przesieczany k/zgorzelca. Szczegóły oferty: - działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Górna

Łagów(Przesieczany + 3 km)

298 870 zł1 957 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Działka budowlana w Łagowie idealna pod inwestycję! Biuro Nieruchomości As przedstawia atrakcyjnie położoną działkę budowlaną, zlokalizowaną w Łagowie, gm. Zgorzelec.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Smolnik

Smolnik(Przesieczany + 22 km)

92 300 zł14 200 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolne w Smolniku Trzy działki o łącznej pow. 14200m/2 6,50zł za m/2! Proponuję Państwu grunty rolne w Smolniku o łącznej powierzchni 14200m/2. Grunty zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł1 277 m² 233,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Teraz taniej! tylko U nas! nie szukaj dalej! działka budowlana, media w drodze, zgorzelec Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana oznaczona numerem 4/25 am-7 obr.IX Zgorzelec o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wykroty

Wykroty(Przesieczany + 22 km)

89 000 zł1 600 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w centrum Wykrot o powierzchni 16 ar. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Działka bezpieczne odsunięta od głównej drogi, malowniczo położona nad niewielkim strumyczkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Pisarzowice

Pisarzowice(Przesieczany + 17 km)

135 000 zł2 300 m² 58,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 0,2300 ha położoną w miejscowości Pisarzowice, w niewielkiej odległości od Lubania. Zgodnie z zapisem w miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Różana

Lubań(Przesieczany + 21 km)

1 599 000 zł11 839 m² 135,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Różana w Lubaniu. Działka o łącznej powierzchni 11839 m2 oznaczona w pmzp mn,U2 Idealne pod mały blok mieszkalny, albo małą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Koźlice

Koźlice(Przesieczany + 6 km)

2 000 000 zł18 383 m² 108,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna położona 3 km. od Zgorzelca przy drodze wojewódzkiej 352 Zgorzelec - Bogatynia. Działka nr 308/4 (obręb Koźlice, am-1) - o powierzchni 1,8383 ha. W obowiązującym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pieńsk(Przesieczany + 12 km)

1 350 000 zł7 039 m² 191,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka inwestycyjna na sprzedaż W miejscowości pieńsk! powierzchnia 7039 M2!nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt przedstawić wyjątkową ofertę dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Leśna

Leśna(Przesieczany + 23 km)

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana z pozwoleniem na budowę w miejscowości Leśna. Działka znajduje się w spokojnej części miejscowości, na terenie z dala od wysokiej zabudowy. ***.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Gierałtów

Gierałtów(Przesieczany + 23 km)

111 600 zł1 800 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę o powierzchni 1800 m2 położoną w Gierałtowie - Gmina Nowogrodziec. Szczegóły oferty: - powierzchnia działki wynosi 1800 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Przesieczany

Przesieczany,dolnośląskie

199 000 zł21 117 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2,1117 ha położona we wsi Przesieczany w odległości ok. 12 km od Zgorzelca. Działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 4 Zgorzelec -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij